Дрібничка, а приємно...

вокзалКоли мова іде про те, що ми прямуємо до Європи, для мене завжди стає у порівняння із західним світом наша культура, та сфера обслуговування. І далеко не завжди ми ці категорії можемо ставити в одну площину з європейськими. Але буває навпаки, що приємно вражає.

Час від часу мені доводиться відвідувати сервіс-центр здолбунівського залізничного вокзалу, по-іншому ми його називаємо – каси попереднього продажу квитків. Кожного разу я пересвідчуюсь, що тут дійсно працюють професіонали, люди, які вміють вислухати і дати пораду.

Ось і сьогодні я завітала до сервіс-центру. Так як прийшла я ще задовго до відкриття, то мені прийшлося трошки зачекати. Людина, яка сьогодні обслуговувала потенційних пасажирів, з усмішкою запросила присісти і зачекати 8-ї години. «Демчук Галина Миколаївна» - так повідомила мені табличка, яка стояла на столі. Приємна в спілкуванні, фахівець своєї справи, Галина Миколаївна пояснила все, що мене цікавило, дала слушні поради.

Приємний осад на душі і думка про те, що є в нас багато гарних людей, тішила мене по дорозі додому. Вдалим був ранок, гарно пройшов день… 

 

 

скачать dle 12.1
Гість, оставишь комментарий?
Имя:*
E-Mail:


Подписаться на комментарии
Інформація
Хмара тегів

Добро пожаловать на newtemplates.ru!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зареєструватись
Створіть свій власний обліковий запис

Пройти реєстрацію
Авторизуватись
Вже зареєстровані? Тоді авторизуйтесь!

Увійти на сайт