Чи зігріє душі кримчан Благодатний вогонь?

вогоньПрес-служба самопроголошеного «кримського уряду» повідомила, що

20 квітня в Крим доставлять Благодатний Єрусалимський вогонь з Москви, а не із столиці України, як це було раніше.

За інформацією служби Благодатний вогонь доставлять до Сімферополя після православних обрядів, які здійснить в Москві патріарх Московський і всієї Русі Кирило. 

«Благодатний вогонь з Єрусалиму на богослужіння в кримську столицю доставлять 20 квітня з Москви, де до цього православні обряди у Велику Суботу здійснить Святійший патріарх Московський і всієї Русі Кирило в Храмі Христа Спасителя »,- йдеться в повідомленні.

«Немытая Россия, страна рабов, страна господ», ти ніколи не сприймеш наших кримчан як повноцінних громадян своєї країни. Ти будеш нав’язувати їм своє, обмотане брехнею бачення майбутнього, будеш кидати їм крихти зі столу, які залишаться не після «барського обіду», а після «обіду» твоїх простих громадян, яким до розкоші ще дуже далеко.

Якщо судити по тому, що Благодатний вогонь один і йде Він до нас з Єрусалиму, то ніби немає різниці, хто Його доставить на півострів. Так може сказати багато людей. Але… якщо копнути більш глибоко, то різниця є. Я не буду вдаватися в деталі. Висновки для себе нехай зробить кожен читач. А я запитаю кримчан: а за Україною не скучно? Хіба не хочеться хоч інколи почути мову з материка, якою ви мало говорили, але вона була присутня у вашому житті? Я вірю, що такі люди є в Криму, їх не багато, але вони з гордістю можуть сказати: «Я Українець!»

 

скачать dle 12.1
Гість, оставишь комментарий?
Имя:*
E-Mail:


Подписаться на комментарии
Інформація
Хмара тегів

Добро пожаловать на newtemplates.ru!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зареєструватись
Створіть свій власний обліковий запис

Пройти реєстрацію
Авторизуватись
Вже зареєстровані? Тоді авторизуйтесь!

Увійти на сайт