Прощена неділя
Прощена неділя
Сьгодні Прощена неділя.
З Новим роком!
З Новим роком!Пішли на відлік перші години 2017. Українці провели рік минулий і зустріли новий. Звичайно, як зустріти Новий рік кожний вирішує сам.
новий рік вітання
Зустрічаємо Святого Миколая
Зустрічаємо Святого МиколаяСьогоднішню чарівну ніч чекає багато дітлахів, та й не тільки вони, вірять у диво. Ми, дорослі, теж надіємося на чудо, кожен вірить у своє... Це свято приносить подарунки, милосердя, любов і щедрість. Чудотворець Миколай загляне до кожного в серце, поселить в ньому надію, спокій, мир.
Вітання з Днем народження (три рочки)
Вітання з Днем народження (три рочки)Сьогодні у нашої дорогої внучечки Вікусі День народження. ТРИ рочки! Це ж уже так багато! Ми дорослі!
Люба внучечко! Ми вітаємо Тебе з цим радісним Днем! Рости здоровою, щасливою, послушною дівчинкою. Нехай усі твої мрії збуваються. Ми любимо Тебе!

день народження вітання
Вітаю своїх рідних фармацевтів
Вітаю своїх рідних фармацевтівТак склалося життя, що не тільки робота привела мене ближче до фармацевтичної галузі, а й рідні для мене люди теж працюють у цій сфері.
Любі мої фармацевти, щирі побажання Вам у День Вашого професійного свята.
Вітаю Вас із зеленими Святами
Вітаю Вас із зеленими СвятамиВелике Свято Пресвятої Трійці сьогодні прийшло до кожної християнської родини. Воно пов’язане з Днем народження Церкви,
Вітання з Днем народження
Вітання з Днем народженняГарної, весняної пори народилася наша Оленка Гром'як. Все буяє цвітом, молода зелень ще не покрилась пилом, а квіти одна поперед другою хизуються своєю красою... а ще скоро зацвітуть ромашки, які дуже любить Оленка...
день нардження вітання бажаємо
Вітання з Днем народження
Вітання з Днем народження В цей день, двадцять років назад народився наш син. Так швидко біжить час, ще недавно він був маленьким, смішним хлопчиком, а вже сьогодні святкує свій ювілей.
Вітаю із святом Весни
Вітаю із святом ВесниІ хто б що не казав, а весна настала. Вона вмила сьогоднішній день теплим дощиком, а от сонечка сьогодні їй не вистачило.
свято весни березня вітання
Вітання з Днем народження
Вітання з Днем народження1 березня... Люблю цей день. День пробудження і народження, початок весни. А ще це День народження нашого старшого сина.
березня вітання Днем народження побажання
Інформація
Хмара тегів

Добро пожаловать на newtemplates.ru!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зареєструватись
Створіть свій власний обліковий запис

Пройти реєстрацію
Авторизуватись
Вже зареєстровані? Тоді авторизуйтесь!

Увійти на сайт