Персональний блог Ірини Гром'як
Авторизація

Глинську - 530

запрошеннязапрошенняЯк співається у відомій пісні, «незважаючи на походження, є у кожного День народження».  Є День народження і у нашого села Глинськ. Звичайно, це умовна дата, але існує той факт, що вона не забута. А якщо святкується День народження, значить село живе.

Якщо цю дату міряти віком людським, то прожило воно більше, як п’ять людських життів, а для села – це молодість. Чому ми рахуємо, що Глинськ народжений в 1484 році? Саме ця дата є першою згадкою про наше село, про що засвідчено в книзі Л. Мазурця «Історична розвідка давнього, пізнішого і недалекого минулого села Глинськ». «Перші письмові згадки про Глинськ знаходимо в архівних актах другої половини ХVст. У 1484 р. Глинськ згадується як присілок Здовбиці під назвою «Глінско», яким  управляв Олізар Шилович», - саме так зазначено в історичному нарисі про народження нашого села.

Як і всякий ювілей, Глинськ теж буде святкувати з урочистостями. Організатори свята – Глиннська сільська рада. На сьогоднішній день роздаються іменні запрошення на свято за підписом сільського голови Ольховця Перта Леонтійовича. Мала честь таке запрошення отримати і я, за що щира дяка.

В запрошенні зазначено, що свято відбудеться у неділю 15 червня 2014 року.

У програмі свята:

9.00 – 13.00 Божественна молебень в православних церквах з нагоди 530-річчя заснування села Глинськ.

13.10 – 13.25 Урочисте відкриття свята біля сільської ради.

13.30 - 14.00 Освячення пам'ятного знаказ нагоди 530-річчя села Глинськ Кирило-Мифодіївською церквою.

13.30 – 14.00 Божественна молебень Свято-Успенської Церкви МП села Глинськ біля обеліска за односельчан, які віддали своє життя у роки другої світової війни.

14.00 – 16.00 Мистецька програма у Будинку культури.

21.00                Вечір відпочинку у Будинку культури.

21.30                Феєрверк.

У нашому селі народились та жили багато людей, які стали відомими в Україні та по за її межами, люди, які досягли висот в журналістиці, політиці, науці та інших сферах суспільного життя. Буде цікаво зустрітися з цими земляками на святі.

А сьогодні наші односельчани в очікуванні зазначеної дати.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Читайте також
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Введите код с картинки:*
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Авторизация
Fatal error: [] operator not supported for strings in /home/helpse00/viriny.in.ua/www/index.php on line 305