Глинську - 530

запрошеннязапрошенняЯк співається у відомій пісні, «незважаючи на походження, є у кожного День народження».  Є День народження і у нашого села Глинськ. Звичайно, це умовна дата, але існує той факт, що вона не забута. А якщо святкується День народження, значить село живе.

Якщо цю дату міряти віком людським, то прожило воно більше, як п’ять людських життів, а для села – це молодість. Чому ми рахуємо, що Глинськ народжений в 1484 році? Саме ця дата є першою згадкою про наше село, про що засвідчено в книзі Л. Мазурця «Історична розвідка давнього, пізнішого і недалекого минулого села Глинськ». «Перші письмові згадки про Глинськ знаходимо в архівних актах другої половини ХVст. У 1484 р. Глинськ згадується як присілок Здовбиці під назвою «Глінско», яким  управляв Олізар Шилович», - саме так зазначено в історичному нарисі про народження нашого села.

Як і всякий ювілей, Глинськ теж буде святкувати з урочистостями. Організатори свята – Глиннська сільська рада. На сьогоднішній день роздаються іменні запрошення на свято за підписом сільського голови Ольховця Перта Леонтійовича. Мала честь таке запрошення отримати і я, за що щира дяка.

В запрошенні зазначено, що свято відбудеться у неділю 15 червня 2014 року.

У програмі свята:

9.00 – 13.00 Божественна молебень в православних церквах з нагоди 530-річчя заснування села Глинськ.

13.10 – 13.25 Урочисте відкриття свята біля сільської ради.

13.30 - 14.00 Освячення пам'ятного знаказ нагоди 530-річчя села Глинськ Кирило-Мифодіївською церквою.

13.30 – 14.00 Божественна молебень Свято-Успенської Церкви МП села Глинськ біля обеліска за односельчан, які віддали своє життя у роки другої світової війни.

14.00 – 16.00 Мистецька програма у Будинку культури.

21.00                Вечір відпочинку у Будинку культури.

21.30                Феєрверк.

У нашому селі народились та жили багато людей, які стали відомими в Україні та по за її межами, люди, які досягли висот в журналістиці, політиці, науці та інших сферах суспільного життя. Буде цікаво зустрітися з цими земляками на святі.

А сьогодні наші односельчани в очікуванні зазначеної дати.

скачать dle 12.1
Гість, оставишь комментарий?
Имя:*
E-Mail:


Подписаться на комментарии
Інформація
Хмара тегів

Добро пожаловать на newtemplates.ru!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зареєструватись
Створіть свій власний обліковий запис

Пройти реєстрацію
Авторизуватись
Вже зареєстровані? Тоді авторизуйтесь!

Увійти на сайт