Кого дратує моє “дякую”?

Ми живемо посеред людей,а буває, що насправді не знаємо їхніх справжніх облич, зустрічаємося з ними, посміхаємося, навіть вітаємося, але бувають ситуації, що неприємно вражають.

У вівторок 09.02.21. я написала у себе допис “Кому тепер потрібні вулиці у селі?”, цей допис є на моїй сторінці у ФБ, здавалося б, нічого поганого. Хотіла просто подякувати добрим людям, які в негоду прочистили нам вулицю, вони чистили і сьогодні біля церкви, магазинів, та інші вулички. Відгукнулося багато друзів у підтримку подяки, але сьогодні зрозуміла, що моє “дякую” не всім довподоби. Та й це ще б нічого, ми різні люди і маємо різні погляди та думки, отже, кожен має право щось критикувати.

То що сталося сьогодні? Прочитайте, будь ласка, до статті “Кому тепер потрібні вулиці у селі?” коментарі на моїй сторінці у ФБ від Василя Приходька. На перший погляд тут людина висловлює свою думку щодо моєї подяки. Я коректно відписую цьому чоловікові і прагну завершити дискусію, але це не зовсім вдається. Тоді задаюся питанням: хто такий цей Василь Приходько? В друзях у мене таких немає. Копаюся далі, через декілька хвилин добрі друзі повідомляють, що сторінка фейкова, а з неї зі мною спілкується Вікторія Климук. Підтверджують це скріни, їх друзі зробили відразу, коли прийшло повідомлення і пізніше,коли прізвище автора змінилося (я публікую це нижче). Крім того, проаналізуйте, як пише Василь Приходько, так писати може тільки жінка.

Цікава ситуація? Я з Вами спілкуюся відкрито, не ховаюся за чужі акаунти, чому ж вам, Василь-Вікторія, не хотілося відкрито говорити про свої погляди? Чому ви через декілька годин уже почали писатися у ФБ подвйними прізвищами Вікторія Климук(Василь Приходько)? На початку це був лиш Василь, і у скрінах це видно. Соромно? Чи подобається жити за темною маскою? То хто ж ви: таємничий Василь-Вікторія? Я вам зла не робила, не ходіть і мені за спиною.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!