Пятигірський старостинський округ!

На другій сесії Здолбунівської міської ради депутати підтримали пропозицію міського голови Владислава Сухляка і  утворили два старостинські округи з центрами у с.Копитків та с.Пятигори.

Старостами затвердили Петра Ворона та Петра Нестерчука. Кожен буде мати помічників, які з часом будуть розташовані на території старостинського округу.

Склад старостинських округів Здолбунівської громади:

Копитківський старостинський округ з центром у с.Копиткове  за адресою с.Копиткове, вул.Шкільна, 2а (адмінбудівля, яка є робочим місцем старости), що складається з 5  сіл Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Мар’янівка, Новосілки.

Пятигірський старостинський округ з центром у селі П’ятигори за адресою с. П’ятигори, вул.Вишнева, 3 (адмінбудівля, яка є робочим місцем старости), що складається з 8  сіл П’ятигори, Глинськ, Підцурків, Загора, Орестів, Ільпінь, Кошатів, Богдашів.

Джерело: «Здолбунів сіті»

Чи не виникає, друзі, у Вас запитання: а чому ми до П’ятигір? Чому центр у П’ятигорах, а не в Глинську? Чи не більше в нас село за площею? Чи не краща інфраструктура? Чи не більше населення?

А не вміємо ми згуртуватися, не уміли використати можливості, які в свій час пропонувалися для Глинська, ми погоджуємся на ласі обіцянки тих, хто нас купує, тих, хто хоче керувати поза нашими спинами. Видно, самі не зуміли зробити для себе.

Не буває, щоб повноводна велика річка впадала в малий потічок… не буває. Вітаю, Пятигірський старостинський округ!

5 1 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!