COVID-19. Чи хворіє «Морган Феніче»?

У зв’яку з тим, що у Квасилові збільшується кількість хворих на коронавірус, працівники підприємства «Морган Феніче» анонімно розповіли рівненським журналістам, що на фабриці є хворі люди, але керівництво роботу не припиняє.

Ситуацію у Квасилові прокоментував перший заступник голови РОДА Сергій Подолін:

«Станом на сьогодні у смт Квасилів підтверджено 21 людину, яка захворіла на коронавірус. З них одужало вже 6 чоловік. За останні два тижні у даному населеному пункті захворіло 9 осіб. Це три медичних працівника міських лікарняних установ, також один працівник ДСНС у місті Рівному та два працівника, які працюють на підприємстві у Рівному і смт Оржів. Крім того, є два безробітних і одна неповнолітня дитина. Що стосується підприємства, там дійсно захворіла швачка. Вік – 60 років. Згідно інформації керівника закладу, 25 контактних осіб, які були підозрювані у контакті – обстежені. ПЛР-тести були оплачені за рахунок коштів суб’єкта підприємництва”, – повідомив пан Подолін.

За словами пана Сергія, керівництву фабрики було наголошено на контролі заходів, які пов’язані із безпекою людей, які працюють на підприємстві. За інформацією керівника, люди забезпечені засобами індивідуального захисту.

Управління охорони здоров’я проконсультує стосовно алгоритму заходів, які потрібно здійснювати. Адже підприємство дійсно потужне, на ньому працюють більше 1000 працівників.

“Підприємство наповнює бюджет і ми зацікавлені, щоб були збережені люди. Але, щоб ми не бачили нових захворювань серед працівників”, – прокоментував заступник.

Інформація від Rivne Media.

Фото ілюстративне.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!