Для тих, хто потребує допомоги під час карантину

В умовах карантину найбільше потерпають люди старшого віку, мало того, що вони погано піддаються лікуванню, їм здоровим потрібна допомога. В країнах Європи цим питанням займається держава. Там організовують доставку їжі, ліків, соціальне обслуговування. В Україні відповідальність за життя літніх людей взяла політична сила «Європейська солідарність» спільно з регіональними волонтерами.

«Європейська солідарність» організувала електронний майданчик «Солідарність» для людей, яким потрібна певна допомога або ж волонтери можуть запропонувати свої послуги щодо допомоги. Таку інформацію довів до відома громадян на брифінгу народний депутат фракції «ЄС» Олексій Гончаренко. Цитую: «Пересування літніх людей має бути максимально обмежені. В той же час ці люди мають купувати собі їжу, ліки. І тут має бути взаємна допомога, солідарність з цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її «Солідарність».

Тиснемо це посилання – «Солідарність». Заходимо на сайт і тут може зареєструватися людина, яка просить допомоги і той, хто готовий її надати. Волонтери готові купити їжу, ліки тощо, принести під двері, передати на вулиці. Допомога організована, для того, щоб люди не мали прямого контакту з тими, хто уже хворий.

До речі, якщо ви молода мама і не маєте змоги вийти з дитиною або ж захворіли, вам «Солідарність» також надасть допомогу.

На 23 год. 18.03.20 року на сайті надання допомоги був зареєстрований 341 волонтер, по Рівненській обл. – 4 (м. Рівне).

Друзі, поширюймо, можливо хтось, дійсно, чекає цієї допомоги.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!