Дорозі до Глинська бути!

На сайті Здолбунівської районної державної адміністрації повідомляється, що наша багатостраждальна дорога від Глинська до Здолбунова продовжує ремонтуватися. )

На Здолбунівщині розпочато капітальний ремонт дороги!

Розпочалися роботи щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги О180802 Здолбунів – Глинськ – Стеблівка на ділянці км 0+000 – км 4+300″.

Зазначена автомобільна дорога включена до переліку об’єктів, фінансування яких у 2020 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненської області.

Реалізація даного проєкту дасть змогу з’єднати асфальтобетонним дорожнім покриттям села Глинськ, П’ятигори, в яких дорогу відремонтовано у 2018-2019 роках, з м. Здолбунів. Зокрема, проєктом передбачено капітальний ремонт центральної дороги по населених пунктах Богдашів – Ільпінь – Орестів.

Замовником вказаних робіт є департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації. Підрядна організація товариство з обмеженою відповідальністю “НВП ШЛЯХБУД”.

Фото з сайту РДА

Доповнено:

Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк щодо вартості робіт:

“Вартість робіт становить близько 35 млн. 307 тис. грн. Однак мусили потягнути час у зв’язку з оформленням дозвільних документів.
Сьогодні маємо гарну новину – ремонтні роботи на відрізку дороги Богдашів – Ільпінь -Орестів розпочато.”

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!