Дрібничка, а приємно…

Коли мова іде про те, що ми прямуємо до Європи, для мене завжди стає у порівняння із західним світом наша культура, та сфера обслуговування. І далеко не завжди ми ці категорії можемо ставити в одну площину з європейськими. Але буває навпаки, що приємно вражає.

Час від часу мені доводиться відвідувати сервіс-центр здолбунівського залізничного вокзалу, по-іншому ми його називаємо – каси попереднього продажу квитків. Кожного разу я пересвідчуюсь, що тут дійсно працюють професіонали, люди, які вміють вислухати і дати пораду.

Ось і сьогодні я завітала до сервіс-центру. Так як прийшла я ще задовго до відкриття, то мені прийшлося трошки зачекати. Людина, яка сьогодні обслуговувала потенційних пасажирів, з усмішкою запросила присісти і зачекати 8-ї години. «Демчук Галина Миколаївна» – так повідомила мені табличка, яка стояла на столі. Приємна в спілкуванні, фахівець своєї справи, Галина Миколаївна пояснила все, що мене цікавило, дала слушні поради.

Приємний осад на душі і думка про те, що є в нас багато гарних людей, тішила мене по дорозі додому. Вдалим був ранок, гарно пройшов день…

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!