Карантин: до і після …

Хочуть ввести надзвичайний стан нам…

Не політик я, але громадянка цієї держави і, знаєте, за цей рік вже кожна дія влади насторожує. Після кожного нового закону, який приймається, хочеться запитати: в чому тут ховається підступ? Причина одна: влада постійно нам бреше. Банальна реклама про те, що “Україна готова до можливого поширення захворювання”, заяви влади про те, що держва готова до епідемії, нестача захисних засобів в країні і паралельно їх продаж за кордон. Тестів немає в країні, за то в нас низькі показники хвороби, вони знають правду, людям її не кажуть.  Навіть піар на біді можна зробити: з кислою мордою розповідати про борт з масками і антисептиком з Китаю! В нас мало підприємств легкої промисловості? Та якби їм вчасно дали вказівку на пошиття, то ми б до цієї пори вже носи сякали в ті маски. В нас в державі немає свого спирту? Антисептиків не можна було наробити?

Про війну взагалі тиша, тут теж виручає карантин: Росія відкрила для в’їзду кордони для окремих районів Донецької та Луганської областей. Таке враження, що після усіх обмежень ми повернемося в іншу країну.

Тепер цей надзвичайний стан. Як на мене, то він потрібний для влади, щоб було вже конкретно куди списати падіння економіки та обмеження прав громадян. А ще потрібний для тих, кому ще не дійшло до дерев’яної голови, що у нас уже КА-РАН-ТИН. Той, хто ще до цих пір гуляє з дітьми в веселих компаніях і смажать шашлики, про старших людей і церкви я мовчу взагалі, про заробітчан, що ходять по магазинах мовчу два рази. Ви будьте ще сто років здорові, але ніхто не знає, що за собою носить, вас тут не було, то поважайте тих, хто тут жив, живе і працює. В ФБ є ролики, як у Індії борються з порушниками карантину. Поліцейські їх нещадно б’ють палицями, проганяють з вулиці. Нам так треба, інакше ніяк.

Сьогодні чую, що у Верховній Раді хвороба пішла ланцюжком. В будь якому випадку це люди, хвороба має невідомі наслідки, хворі можуть когось заразити ще (чи заразили). Будьте ви теж здоровими. Але… На своїй шкурі відчуй, що тут не відкупишся, і з хворобою не домовишся, попробуй полікуватися так, як лікуються звичайні люди, побудь хоч частково в тих умовах і повернись здоровим, пройди перезавантаження.

Земля натиснула кнопку «пауза»… будьмо мудрими, зробімо висновки. А тим, хто на цій біді хоче нажитися, пропіаритися, вона цього не подарує, таке життя… Закон бумеранга ніхто не відміняв…

Чергові думки вголос…

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!