Карантин НЕ послаблять

Ну ось, вчора одна інформація, сьогодні вже інша. Таке враження, що «там» не в одному возі їдуть але ж розшатаний той віз, розшатаний… А, взагалі, якщо подумати, то вчорашня інформація дійсно була поспішною, якось воно було дуже підозріло чути про послаблення карантину. Дуже суперечлива ситуація: з одної сторони хвороба – з іншої економіка країни. Чи буде обрана середина при найменших втратах? Сама собі перечу – втрати вже колосальні ще до карантину. Ніша для списання є.

Україна не може собі дозволити 2-3 місяці сидіти на дивані, тому економіку треба буде запускати. Про це сказав сьогодні в обідню пору під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль:

«Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то лише в травні місяці ми почнемо вести розмову про можливе послаблення карантинних заходів. Це точно не буде з 14-го квітня, як вчора було розповсюджено у фейкових інформаціях. Наголошую, що протягом квітня ми не відступимо від того карантину, який запроваджений. Скоріш за все, він буде продовжений до травня», – наголосив очільник уряду.

Шмигаль сказав, що ВООЗ звернулось до урядів всіх країн з проханням не послаблювати карантинних заходів там, де вони дають результат. Україна – серед них і їй рекомендовано продовжувати карантин якомога довше, наскільки це дозволяє економіка і морально-психологічний стан людей.

P.S. Трясця, захисні окуляри знов тра шукати… не відмінили…

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!