Карантинний режим посилити!

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів було вирішено посилити карантинний режим через те, що продовжується збільшення інфікованих короновірусом. Цю інформацію надала прес-служба уряду. Кабмін ще перегляне і доповнить обмеження, але основні з них відомі уже сьогодні. Всі обмеження будуть діяти по всій території країни до 24 квітня.

Згідно з рішенням Кабміну, відтепер в Україні буде заборонено:

  • перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора
  • переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей
  • перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності
  • відвідування спортивних і дитячих майданчиків
  • проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо.

В той же час 29 березня уряд затвердив зміни до постанови “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (№211). Вони заключаються в наступному:

“Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають, відвідування громадських місць.

Дозволяється відвідування у невідкладних випадках місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та закладів охорони здоров’я за умови використання засобів індивідуального захисту та дотримання відстані не менш як 1,5 метра“.

Що таке невідкладний випадок? Не уточнено. Я так розумію, що «особи, які потребують самоізоляції» – це і ті, що тільки приїхали з-за кордону? Тоді, яка це самоізоляція?

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!