Корона в Україні (думки вголос)

Ну от, «перший пішов» – під таким девізом пройшов сьогодні день в Україні.

На всіх каналах ТБ, та в інтернет-новинах одна головна тема – в Україні зареєстровано перший випадок коронавірусу. Думаю, що тільки лінивий ще не запам’ятав як вберегтися від хвороби. А про неї говорять багато, частина людей вважають, що це реальна загроза, частина каже, що ця проблема існує, але її використовують з політичним підтекстом. Крім того, люди, котрі живуть за кордоном, кажуть, що деякі країни Європи «роздули» інформацію про коронавірус , маючи при цьому власні інтереси, а інші, навпаки – замовчують правду, щодо поширення хвороби.

Як буде у нас? Хтозна? Але, для мене дивно, чому тема Нових Санжар появилася в День вшанування Небесної Сотні? А перший офіційно зареєстрований хворий на передодні засідання сесії Верховної Ради, яку збирає Зеленський? «Совпадєніє»? Я не знаю, думки в голос.

А ще… а ще те що на початку тижня в Україні зареєстровано близько 14 тисяч хворих на грип (ми впевнені, що без корони???). Запроваджують вдруге карантин у закладах освіти, люди хворобу переносять важко, померло 48 людей. Міністерка охорони здоров’я в Санжарах грає в теніс (на хвилиночку, з 1 квітня в Україні другий етап медичної реформи), тест-систем в країні тільки три тисячі (можливо, вони рахують, що це багато). А влада два місяці нагнітала паніку своєю бездіяльністю, населення не знало правди і не було проінформоване. Кудись продали з аптек маски, кажуть, що вони не допомагають, питається: то навіщо ви їх скупили? А це все провокує панічний страх. Тепер влада закликає до спокою. Ну як би там не було, але пружина, яку закручують, має здатність стрелити.

 

Звичайно, я не політик, просто на правах громадянки, яка живе в цій державі.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!