Ми чи ви? зробили це разом

Мережею ФБ гуляє лист «Нерви здали…», яким, нібито, звернулася українка до Зеленського. Лист про те, як важко жити зараз в Україні, вона чекала на слугу з фільму. І далі опис життя мами з малими дітьми. Ну, якщо вона його написала, то написала, але як гарно його перепощують жінки. Я дивуюся. А ви чого чекали? Ви хотіли, щоб клоун вам став слугою?

Минулої весни, я впевнена, такі жінки хлопали в долоні і вже марили преЗЕдентом на велосипеді. Чому ніхто не аналізував ситуацію? Чому ви сліпо вірили тим комедіантам? Наобіцяли? Наробили? Я, коли прочитала того листа, то перед очима чомусь побачила таку, знаєте, нафарбовану дурепу, що реве і сльози разом з фарбою розмазані по щоках, при цьому вона каже: «Нууу… я ж не знала, що так буде…» Але саме страшно те, що такі персонажі не усвідомлюють, що вони наробили. Вони перед виборами кричали, що треба до влади молодих, у старших за віком людей був меседж «Порошенко церкву забере». А про досвід влади хтось із вас думав? Кому ви віддавали в руки себе, мене і країну? А тепер ви листи пишете?

Про день сьогоднішній. Другий раз у перший клас – це про нашу владу. Першачки, які ідуть до школи, вчаться рік і переходять в другий клас. Наш уряд не протягнув і року. От вам і молоді, тепер все спочатку? Та й не буде того «початку», уряд був Зеленського, і нові маски нічого не змінять, він залишиться Зеленського. Летить у прірву рейтинг преЗЕдента, а він робить вигляд, що він щось робить (даруйте за тавтологію), тобто міняє «неугодних». Навіть, якщо до уряду прийде декілька досвідчених і толкових людей, то чи зможуть вони працювати в тому середовищі?

Пишіть листи далі…

На правах громадянки, що живе в Україні.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!