Не та весна цьогоріч, не те літо… або “лажа, хлопці, ціхо”

Минулої неділі молодь України відзначала своє свято – День молоді. Читаючи в здолбунівських інтернет-виданнях матеріали про підготовку до свята в місті Здолбунові, безпосередньо про його проведення, можна зробити висновок, що люди по-різному ставляться до так званого святкування. Хтось категорично піддає критиці організацію свята, комусь, навпаки, сподобалось і, навіть, дуже. Скільки людей, стільки думок.

Особисто я не була на святкуванні, лише прочитала на здолбунівських інтернет-ресурсах враження тих, хто відвідав святкові заходи. Тому свою думку стосовно цих подій сказати не можу.

«Про що ж ти пишеш?» – запитаєте ви? Пишу про відеоролик «…лажа, хлопці, ціхо…» – оцей кусочок відео на сайті «Здолбунівсіті» мене вразив. Я розумію, що по ньому не можна судити про хід усього святкування, але про що сьогодні співаємо? Знаю, що є такі люди, які «втомилися від жалоби», молодь хоче веселощів, але нехай вони несуть в собі патріотичний зміст, позитив. А, так званих, «лаж» у нашому суспільстві є досить, особливо в нашій політиці.

А… можливо, автори цієї пісні і зверталися до «холопців»-політиків: «…лажа, хлопці, ціхо…» Напевно, це я чогось не доганяю…

 

Не та весна цьогоріч, не те літо…  

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!