Перша ОТГ може з’явитися на Здолбунівщині

На офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації з’явилася інформація щодо першої можливої ОТГ в Здолбунівському районі. Здовбичани засвідчили відразу, що вони готові рухатися окремо, позицію свою відстояли. 

За розрахунками Рівненської ОДА, обидві громади – Городоцька і Здовбицька – будуть фінансово спроможними.

Про це розповів голова ОДА Віталій Коваль.

Він нагадав, що спочатку Городоцька сільська рада мала увійти до Рівненської міської ОТГ, а Здовбицька – у склад Здолбунівської ОТГ. Проте із січня по квітень цього року Городоцька громада опрацювала всі документи та пройшла необхідні процедури (громадські обговорення, робочі групи) для створення ОТГ.

«Наразі вже отримано всі необхідні юридичні висновки. Залишилося провести сесії трьох сільрад, які мають ухвалити рішення про входження до ОТГ. Після чого мають подати звернення до Рівненської ОДА про призначення ЦВК перших місцевих виборів», – прокоментував Віталій Коваль.

Щодо Здовбицької ОТГ, то вона може стати першою об’єднаною громадою у Здолбунівському районі. Хоча на початках громадські слухання провели і Здолбунівська, і Здовбицька громада, на яких чітко засвідчили про бажання рухатися окремо. Така можливість самостійного розвитку передбачена у останній редакції перспективного плану формування територій громад області, відзначив голова ОДА.

Нагадаємо, нині на Рівненщині вже створено 48 ОТГ.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!