Підприємці хочуть працювати

Як відомо, в зв’язку з тим, що на території країни діє карантин, а від сьогодні введено режим надзвичайної ситуації, потерпає економіка, зокрема бізнес. Для підприємців Верховна Рада України прийняла рішення відмінити цілу низку податків і штрафів, але оренда приміщень, комунальні та інші виплати мають бути оплаченими. Крім того, власні напрацювання можуть скотитися до нуля, крім того люди хочуть заробляти, щоб мати чим оплатити товари першої необхідності.

А тому, їхню пропозицію про часткове відновлення ділової активності з 3 квітня оприлюднила в себе на сайті Українська рада бізнесу. Зокрема в заяві йдеться про наступне:

“Ми повинні зберегти економіку, бізнес повинен працювати і сплачувати податки – всі, як один. Ми повинні підтримувати медицину загалом і медиків… Тому пропонуємо частково поновити ділову активність з 3 квітня, у жодному випадку не запроваджуючи додаткових заходів і поступово скасовуючи наявні заборони”.

Крім того, Українська рада бізнесу вносить свої пропозиції щодо зупинення поширення короновірусу:

  • ізоляція хворих та широке тестування інфікованих;
  • запровадити електронні засоби для посиленого контролю хворих в самоізоляції;
  • скасування пільг для груп ризику на проїзд в транспорті, обмежити користування транспортом для людей цих категорій;
  • посилення захисту лікарів і покращення медичного обладнання.

Українська рада бізнесу вважає, що потрібно дозволити поступово приступати до роботи окремим сегментам бізнесу, які не передбачають великого скупчення людей.

“Представники коаліції УРБ, до складу якої входять 84 провідні українські асоціації, закликають представників Кабміну, президента та парламенту терміново розглянути запропоновані заходи та невідкладно ініціювати проведення спільного засідання та створення Антикризового центру за участі фахівців КМУ, Офісу президента, ВРУ, бізнесу, експертів для обговорення і напрацювання плану дій, який забезпечить ефективну протидію епідемії і не зашкодить економіці”, – закликає УРБ.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!