Про захисні маски і не тільки

Походила по ФБ, кругом одна тема: коронавірус і карантин. Та й не дивно, станом на сьогодні, на 20 год. Вірусологічна референт-лабораторія Центру громадського здоров’я України прозвітувала, що маємо 14 підтверджених результати на COVID-19, а саме:

  • Чернівецька обл. – 10
  • Житомирська – 1
  • Київська – 1
  • м. Київ – 2

Мене лякають не ці цифри, мене лякають ті, про які ми не знаємо. Хто біля нас ходить, з ким віталися і це вже сьогодні не смішно. Але наскільки ми самі безпечні в цьому питанні? Чому нехтуємо порадами не швендяти де попало, чому не одягаються маски, чому ліземо в скупчення людей, чому, коли захворіли не сидимо вдома? Чому швендяють між людьми, ті, що тільки повернулися з закордону? І таких “чому” є ще багато. Кому ми робимо гірше? Давайте в першу чергу почнемо з себе. Це перше.

Друге. Питання масок сьогодні чути на кожному кроці. Є поради, як пошити її самому. Добре, а якщо її потрібно через кожні 3 години міняти? То скільки я маю їх нашити? Зараз у ФБ гуляє пост із таким змістом:

«Мені здається, що таку «тряпочку», під час епідемій та пандемій, влада країни мала б роздавати безкоштовно. Так, як перед виборами свої газети, агітаційні листівки та буклети тикають на всіх поворотах та поштових скриньках.»

 

Прихвостні влади не тільки не роздадуть цих «тряпочок», вони завідома знаючи ситуацію, ще й нажилися на цьому, ну це ви вже чули, я не про збут масок, я про інше. В нашому Рівному успішно працює таке собі підприємство ТОВ Т-Стиль. Скажіть, а не були б Вони такі ласкаві забезпечити, як мінімум, свою область масками в період епідемії? Я вже не кажу безкоштовно, по доступній ціні. Чому «Нова пошта» виділяє 25 мільйонів гривень на закупівлю медичного обладнання, а наш Льонокомбінат не може зробити такий крок благодійності? Якось так…

 

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!