“Розшнуруйте очі і опустіться на грішну землю!!!”

Після аналізу усіх рекомендацій Міністерства освітиі науки щодо дотримання учнями правил гігієни і соціальної дистанції, які були опубліковані на сайті даного міністерства, педагог із великим стажем,автор багатьох шкільних підручників з історії, заступник директора Рівненського обласного ліцею-інтернату Віктор Мисан запропонував авторам “спуститисяна землю” зі своїми вимогами. Ось, що він написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

Навіяне шквалом останніх листів від МОНУ.
…. Батьки (родичі, знайомі, ….) вранці привезли дитину до школи на власному авто. Вони дотрималися вимог соціального дистанціювання? Як правило у … лімузинах 99% школярів не перевозять….
… Учень їде вранці до школи у маршрутці, де лише сидячі місця. Перевізник забезпечив дотримання вимог соціальної дистанції у автотранспорті, де сидячих 20-22 місця? Що основне для перевізника? Правильно – … заробити гроші у будь-який спосіб.
… Школяр добирається до закладу освіти тролейбусом, автобусом, де поруч сидить з іншими пасажирами. Він дотримується соціальної дистанції? Між пасажирами витримана відстань у 1,5 м.?
… Микола чекає Тараса на вулиці, щоб разом йди в школу. Вони дотримуються соціальної дистанції, спілкуючись та ділячись один з одним враженнями?
……
То про яку соціальну дистанцію може йти мова у закладі освіти? Це на кожну дитину потрібно вдягнути обруч діаметром 1,5 м.?
Розшнуруйте очі і опустіться на грішну землю!!!
У кожному документі тільки й читаєш … соціальна дистанція, … соціальна дистанція, … соціальна дистанція….

А Ваша думка?

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!