Що ж ви своїх здаєте? Га?

Знаєте, іноді не підбираються слова, щоб оцінити якісь дії. Так сталося і сьогодні. А, взагалі, поставте себе на місце наших вступників. Де справедливість щодо цих дітей? Можливо, хтось не в темі, то я перепощу допис з сторінки у ФБ громадського діяча, політичного експерта Андрія Смолія:

Рада проголосувала ЗА вступ осіб з ДНР/ЛНР та Криму до ВНЗ без ЗНО.

Голосували «за»: Слуга народу, Голос, частина Батьківщини та частина ОПЗЖ.
Проти виступила лише «Європейська солідарність».

Тобто, тепер Україна легалізувала вступ без повноцінних іспитів для осіб з ДНР/ЛНР. Це можуть бути (а більшість з них скоріше за все буде) з паспортами РФ чи терористичних республік.
Це пряма дискримінація серед громадян України, адже одні будуть здавати ЗНО, в тому числі діти загиблих військовослужбовців, а інші, з окупованих територій не будуть.

Замість того, щоб продовжити практику вступу таких людей до окремих ВНЗ, як це було в минулі роки, Зеленський виходить на новий рівень дискримінації громадян.

Я вже мовчу про національну безпеку та оборону. Тут відкривається такий собі «ящик пандори», адже ми не знаємо хто ці люди та з якими поглядами будуть приїжджати до міст нашої країни після окупації та інформаційного зомбування з боку Кремля.

Як вам? А ви, депутати ВР від Рівненщини, що ж ви своїх здаєте? Га? Ви відпвідаєте за ці наслідки?

Подивіться в очі нашим вступникам.

Наголосували… ((

 

 

 

 

Фото із сторінки ФБ Андрія Смолія.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!