Що таке фріланс?

Сьогодні появляється більше людей, які бажають вільного життя і незалежності від постійної роботи. Під незалежністю ми розуміємо життя по своєму власному графіку. Мало хто вирішить покинути офіс і шукати більшої незалежності. Але той, хто залишився без роботи, має можливість заробити в Інтернеті, займаючись фрілансом. То хто ж такий фрілансер?

Визначення

Почнемо з визначення Freelance. Це робота по договору, коли роботодавець шукає собі виконавця дає йому роботу, встановлює термін виконання. Після чого робота відправляється на перевірку. Суть роботи заклечається в написанні текстів, статей. Робота може викладатися своїми словами з уже готової статті або автором пишеться нова стаття.

Всі домовленості з замовником проходять по телефону або через Інтернет. Фрілансер виконує роботу вдома у зручний для нього час. Звичайно, така пропозиція роботи може підходити не всім. Щоб добре заробляти потрібно вивчати ринок, його зміни. Також бути достатньо само організованою і само дисциплінованою людиною.

Які є плюси в цій роботі

На сам початок це те, що не потрібно добиратися на роботу. У великих містах це займає багато часу. Самостійне форматування графіка своєї роботи. Є люди, яким зручніше працювати пізно ввечері або вночі. Можна пропрацювати раненько, а весь день провести з сім’єю. Це вирішуєте ви самі. Ви можете працювати вдома, а при потребі найняти офісне приміщення. Працювати можна з іншого міста чи країни. І нарешті, вас ніхто не може звільнити крім вас самих.

Тут є і мінуси

Якби у роботі фрілансера був один позитив, то напевно вже б усі покинули роботу і пішли писати статті. А значить тут є своє підводне каміння. Почнемо спочатку: У вас має бути напрацьована клієнтська база. Багато фрілансерів «затягуються» в роботу і дуже мало бувають на свіжому повітрі, не проводять фізкультурних вправ.

Замовлення на роботу є непостійними. Одного місяця ви можете заробити два оклади офісного працівника, а на другий місяць ледь натягнеться один. Постійно потрібно контролювати фінансові потоки.

Фрілансер має завжди вивчати нові технології роботи.  Пам’ятайте, що

Freelance не любить слабеньких працівників. Тільки той, що постійно контролює і розвивається сам доб’ється успіху.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!