Цікаві та корисні поради

Декілька порад, які можуть пригодитися в житті кожної людини. Як швидко заснути? Як навчитися рано вставати? Як позбутися запаху від часнику та риби? Ці та інші поради, думаю, вам стануть у пригоді.

Як швидко заснути

Лягти на спину, витягнутися і розслабити все тіло. Очі закрити і під закритими повіками закотити очі доверху. Це стан в якому очі знаходяться під час сну, а тому, зробивши таку вправу, людина засинає швидко.

Як навчитися рано вставати

Потрібно просинатися в один і той же час. Організм привикне до режиму і не буде вимагати досипання. Є два способи засинати: лягати і вставати в один і той же час або лягати, коли втомився і просинатися, коли виспався. Щоб навчитися бути жайворонком, потрібно ці два способи поєднати.

Як позбутися запаху часнику і риби

Візьміть любий предмет з нержавіючої сталі і використайте його як мило, потерши ним руки. Існує для таких цілей стальне мило, але звичайна ложка працює так само.

Як можна обманути працівника ДАІ

Наркологи стверджують, що перед тестуванням можна декілька раз глибоко вдихнути повітря, і ситуація буде врятована. Кількість алкоголю в крові людини визначається відносно, по концентрації спирту в повітрі, яке вдихає в трубку людина. А тому можна повільно видихнути мимо трубочки.

Як добитися, щоб документ був підписаний

Професійний трюк юристів: будь-який документ вони стараються розмістити на одній сторінці. Забираються абзаци, зменшується шрифт, немає відступів. Статистика така – працює.

Як згадати те, що не згадується

Якщо, наприклад, ви не можете згадати скільки років дитині вашої подруги, то потрібно уявити, скільки їй може бути років. Скажіть невпопад, дуже часто наш розум нам дає такі підказки. Такий спосіб ще описував Фрейд.

Як не пропустити в тексті помилок

Якщо текст дуже швидко читати , то підсвідомо помилки будуть вичитуватися самі. Досвідчені коректори в таких випадках читають текст знизу до верху. Так збільшується увага і переключається з контексту на окремі слова і фрази.

Як менше часу витрачати на черги

Правило крайньої каси: в саму далеку касу завжди стоїть менше людей. В супермаркетах, закладах швидкого харчування, при паспортному контролі зазвичай це правило працює.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!