День братів та сестер

Не надто відоме свято в нашій країні – День братів і сестер. Його почали святкувати у 1998 році і метою цього дня було вшанування родинних зв’язків, зміцнення сімейних традицій і відносин між рідними людьми.

Традиція відзначати День рідних людей прийшла з США. Ідею святкування запровадила Клаудія Еварт. Ця жінка втратила своїх сестру і брата ще в ранньому віці. Вона дуже важко пережила цю втрату і на згадку про них вирішила започаткувати День брата і сестри. Обрала вона дату 10квітня – День народження своєї сестри.

Клаудія звернулася до людей із своїм закликом про те, що брати і сестри для нас є рідними і людьми і пам’ятати про них ми маємо завжди, цінувати можливість спілкування, відчувати і дарувати тепло і турботу, усвідомлювати, що є на цьому світі рідна і близька тобі людина.

Свято у світі швидко стало популярним, почало «обростати» традиціями, в деяких країнах рідні люди дарують один одному подарунки, в знак любові і поваги. Вони зустрічаються у сімейному колі батьківських домівок, даруючи для батьків приємні і радісні хвилини.

День братів і сестер не має на увазі відносин тільки сестри і брата, це свято святкують і дві (чи більше) сестрички, і два (чи більше) брати. Сьогодні в час, коли вірус з короною править у світі, ми не можемо близько привітати один одного. Але, за допомогою можливості сучасного спілкування, це може зробити кожен.

У мене особисто рідних братів та сестер немає, а тому вітаю усіх двоюрідних сестричок та братиків з святом, яке нам нагадує, що ми є родиною. Люблю Вас усіх!

Люблю Вас, мої братики, що виросли в Глинську, але полетіли з дому. )

 

Люблю Вас, мої маленькі внученята. )) Ви теж між собою – братик та сестричка.)

Родинного затишку усім, друзі!

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!