То День сміху чи День дурня?

Сьогодні, 1 квітня у світі святкують День сміху або День дурня. Цього року якийсь День сміху не смішний: війна, коронавірус, карантин. А ще згадую 1 квітня минулого року, пам’ятаєте? Як раділи, як плескали, яка ейфорія була! Пройшов! Виграв! Такий відсоток! Що маємо за рік? Нерадісно і, тим більше, несмішно. Переконуюся в тому, що в нас це свято має називатися Днем дурня.

Було і є з чого посміятися: з шаурмою в руках, по фонтанах бігав, в трусєлях з командою в морі замельдувався, недолугі ролики по телевізору, секс-конфузи в Раді, собаку за комуналку, останнє: країна готова до епідемії і САМА ГОЛОВНА ПОРАДА – МИЙТЕ РУКИ і т.д. Такий весь з народом, такий свій! Сміялися і плескали класному чувачку, виплескали діру в бюджеті, стали на порозі дефолту. Тепер пррр…, батьку, хватить торгувати, бо здачу вже нема чим давати. Було б смішно, якби не було так сумно.

Але так нам і треба, бо немає в нас розуміння того, що в політиці чудес не буває, тут має працювати здоровий глузд і розум, системна робота. Колись мені теж давали пораду: ти головне обіцяй, кажи людям те, що вони хочуть чути, а там буде видно… Мізки нам на допомогу…

Ну, це так, згадався мені той День сміху, що став Днем дурня.

А, взагалі, українці досить веселі люди і частину своїх проблем ми вирішуємо з усмішкою. Тож смійтеся і жартуйте, розігруйте близьких і друзів, смійтеся на здоров’я над собою. Хороший жарт завжди доречний, але пам’ятайте, що сміється той, хто сміється останній. Будьте у цій ситуації завжди останнім.

Ну що? Дочитали до кінця? А тепер перевірте свій рахуночок, бо з першого квітня 2020 року, якщо ви дочитуєте мою статтю до кінця Вам на рахунок падає 100 грн. А якщо Ви ще коментар написали, то ще + 100!

З Днем сміху, мої друзі!

 

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!