З Днем кінолога!

Знаєте, ще рік назад я б пройшла мимо професійного свята кінологів. Просто не тому, що вони мені байдужі, а тому, що я про них нічого не знала.  А сьогодні я хочу привітати цих людей. Кінологом, напевно, не стають, а народжуються, це має бути уже в крові.

Люди, які допомагають нам у навчанні наших друзів, які самі роблять з наших чотирилапих розумничків. Це ж як потрібно їх розуміти, знайти підхід до кожного, а кожна тваринка має свій характер і поведінку. Мало того, свій характер і поведінку мають господарі собачок, а тут ще складніше.

Справжні кінологи, а ми з таким знайомі, закохані в свою професію тілом і душею, вони годинами з захопленням можуть розповідати про своїх хвостатих вихованців.) Їхні удачі і поразки кінологи сприймають як свої і завжди спішать їм допомогти або дати пораду. І незважаючи ні на пору року, ні на погоду і час, вони ідуть до них… тих, що при зустрічі махають їм привітно хвостиками, великі і маленькі, ласкаві і сердиті, вони всі взаємно віддають свою любов. А у нас, господарів песиків, горять очі, бо вже після першого візиту наші майбутні охоронці змінюються і набираються розуму.

Ми із задоволенням вітаємо кінолога Вікторію Суліму з професійними святом. Слухняних Вам учнів і їх господарів, удачі. Нехай кожний песик, у відповідь на Ваші старання щиро махне хвостиком: «Дякую!».

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!