Іде на спад… вірус чи нація?

У Китаї коронавірус  іде на спад, ну так, принаймні, пишуть. І, якщо це правда, то держава і її громадяни здали іспит на «відмінно». Але для них це не причина розслаблятися. В китайців і далі діють суворі правила безпеки. Під особливим контролем перебувають особи, які перетнули кордон на в’їзд.

Тож Суспільне повідомляє, що у такі особи за всіма правилами підлягають домашньому карантину на два тижні, також вони здають проби на вірус. Двері у їхніх квартирах чи будинках відразу запломбовують і щодня перевіряють. Проводжу паралель: а у нас? Заробітчани ходять по магазинах. То тільки з Санжарами потрібно було цирк зробити, влаштувати парад, коли їх випускали, обнімашки, інтерв’ю, коментарі…

Наступне. Якщо китаєць має легку форму хвороби, якщо йому не потрібна шпиталізація, на двері квартири чіпляють маячок. Він електронний, і вразі порушення карантину, відразу приходить перевірка для вияснення причин. А у нас? Хворі ходять між здоровими, не закриваються масками, при цьому розказують: «То в мене таке…» А мені твоє ніяке не потрібне, бо сьогодні і звичайний грип страшний.

В автобусах Китаю квиточки продають на кожен другий ряд, щоб між пасажирами зберегти дистанцію. А під час карантину трафік , навіть у великих містах, був нульовим. А у нас? Ви самі бачили київські набиті маршрутки, коли закрили метро (до речі, у Празі в метро добавили вагони і стали частіше пускати електрички), люди пакуються в приватні попутні машини. І саме страшно, що самі люди не усвідомлюють, що вони роблять. все, що з нами може статися, ще в наших руках.

Владо, організація життя соціуму в час епідемії це НЕ РОЛИКИ В ІНТЕРНЕТІ!

А в той же час… десь поблизу Сваляви…

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!