Як зменшити апетит?

Цікаве запитання, особливо для тих, хто хоче схуднути. І кожного разу коли жінка підходить до холодильника, щоб щось з’їсти, вона згадує, що давала собі обіцянку їсти менше. Але виникає таке враження, що їсти хочеться постійно. Що ж робити?

Декілька порад

Перше. Потрібно прослідкувати за ходом наших думок. Якщо ми думаємо, що нам потрібно схуднути, значить ми повинні пам’ятати заради чого нам потрібно зменшити апетит. Погляньте на себе в дзеркало. Виникло бажання схуднути? То переконайте себе самі в цьому. Допоможіть самі собі виглядати привабливо, покращити здоров’я. Якщо ви себе любите, то неодмінно прислухаєтеся до своїх порад і бажань. Отже, нам потрібно змінити хід своїх думок.

Друге. Щоранку запевніть себе в тому, що день має принести лише приємне, запевніть себе, що за день пропаде ще декілька грам вашої ваги. І це буде легко і приємно.

Третє. Забудьте про обмеження в їжі. Так-так, забудьте. Тому, що наш організм починає чинити опір таким заборонам. Скажіть собі, що цукерки і тортики ви можете їсти скільки завгодно. А потім запитайте у себе, чи вам це потрібно.

Четверте. Свій організм можна обманути. Якщо ми хочемо щось заборонене з’їсти, то спочатку уявляємо цю вкусняшку. Смак, запах, колір наша уява малює дуже чітко. Починає текти слинка. А тепер уявімо, що цей торт пригорів, покрився плісенню, а по ньому проповзла муха. Напевно, їcти нам вже перехотілося.

П’яте. Підключаємо фантазію. Кусок запеченого м’яса завжди має більш привабливіший вигляд ніж сіра вівсянка. А тому жменя ягід в каші зробить її більш веселою і апетитною. А куряче філе, яке саме по собі не має смаку, замаринуйте в низькокалорійному кефірі, додайте спеції, філе відразу змінить смак. Такі маніпуляції зовсім не вплинуть на калорійність, а дієта не буде такою скучною.

 Ось таким чином можна зменшити апетит, не просто зменшити, а трошки його обманути. Але не забувайте про одне правило: любіть себе!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: