Життя після “корони”

Що робити після того як перехворів на COVID-19?

Життя після «корони»!

Короткі поради з практики лікаря Тараса Жиравецького.

Поперше, якщо вам до 30 років, ви за 14 днів відновитесь і забудете, що хворіли.

Організм розумний, і сам відновить себе, мікрофлора у кишківнику після антибіотику також відновиться самостійно до 14 днів без пробіотиків.

Якщо у вас будуть заїди, білий язик, відчуття дискомфорту в роті, висип на статевих органах – не лякайтесь це найймовірніше кандидоз.

Зверніться до сімейного лікаря, щоб він призначив протигрибкові ліки, вони швидко допоможуть. Деколи кандидоз сам зникає до тижня часу.

Які доречі позитиви від прийому антибіотиків?

Якщо ви приймали антибактерійні – це могло вплинути позитивно на перебіг гастриту, який часто є викликаний бактерією гелікобактер пілорі, також якщо у вас був ієрсініоз – бактерія, яка викликає запалення у кишківнику Ви також можете отримати бонус – зменшення або повне знищення цієї бактерії і покращення стану роботи кишківника.

Переконаний, що пацієнти у кого був діагностований аутоімунний тиреоїдит до ковіду з високим показником анти тпо, какож будуть здивовані, що аналізи можуть покращитись, бажано доречі повторити ще раз аналізи на гормони щитовидної залози та анти тпо.

У кого був синусит чи гайморит він також може минути паралельно.

Для чоловіків приємна новина, антибактерійні препарати можуть пролікувати й простатит про який вони не здогадувались, що покращить якість статевого життя.

Тому є й позитив, хоч і не великий, але позитив…

Звичайно після того як вірус зникне, а це можна перевірити зробивши ПЛР тест повторний, залишаться наслідки хвороби.

Що буває найчастіше?

1. Пітливість, вона може залишатись ще кілька тижнів, особливо при фізичному навантаженні, деколи вночі.

2. Часто буває субфібрильна температура 37,2, яка частіше буває в тих пацієнтів, які є алергіками і мають високий igE. Також причиною такої температури може бути активація герпес вірусів на фоні зниження імунітету.

3. Стан апатії і постійної втоми.

4. Повторне запалення легень викликане бактерійними інфекціями, не пов‘язане з коронавірусом, бо організм залишається ослабленим.

5. Загострення геморою, часто буває після тривалого курсу антибактерійних. Рекомендую в такому випадку звернутись до проктолога.

6. Загострення подагри. Часто спостерігаю підняття рівня сечової кислоти. Порадитись з сімейним лікарем стосовно контролю сечової кислоти та дієти.

7. Позитивом доречі є те, що більшість пацієнтів з надміром ваги таки частіше мають зниження ваги після ковіду.

8. Виникнення тромбозів. Тут завжди потрібно радитись з судинними хірургами.

9. У пацієнтів з цукровим діабетом може на жаль бути збільшення рівня глюкози та глікованого гемоглобіну.

10. У вас ще 14-20 днів можуть бути вищі печінкові проби, як наслідок прийому нестероїдних протизапальних.

11. Кашель вас може переслідувати більше місяця і нюх може зникнути на кілька місяців.

Тому логічно після захворювання виконати невелике лабораторне обстеження.

Мінімум, який я рекомендую це загальний аналіз крові, ц реактивний протеїн, феритин, д-димери, алт, аст, ггт, білірубін загальний та прямий, креатинін, сечовина, сечова кислота, залізо, глюкоза.

Усім дякую, що читаєте мої пости, поширюєте і коментуєте.

Разом ми переможемо будь-який вірус, якщо будемо правильно інформовані, не будемо панікувати, не будемо займатись самолікуванням і будемо вчасно звертатись до медиків!

Ще раз дякую колегам за те що стали щитом, який стримує пандемію і за те що щохвилини по всій країні Ви продовжуєте життя і не тільки тим у кого був діагностований цей вірус, бо розумію, що інші хвороби нікуди не зникають, а деколи навпаки виходять на перший план.

Вірус не фейк, для тих хто не вірить, будьте обізнані і це спростить вам зустріч з невидимим ворогом і збереже ваші нерви👌

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!