А яка ваша квітка-оберіг?

У ці дн миі маємо більше часу, знайдемо себе у квітах? )

Людина народжується і живе в тандемі з природою. Рослини нас оточують з усіх сторін. За стародавніми повір’ями кожен з нас пов’язаний з квіткою, вона для нас як оберіг, захищає від всяких бід. А яка Ваша квіточка? Шукаємо?

1 СІЧНЯ – 10 СІЧНЯ  ТИРЛИЧ ЖОВТИЙ

Квітка – загадка. Вона – символ літнього тепла, полюбляє рости на гірських луках, куди дістається перше тепле сонце. Має таємничість в характері, особливо це виражено зовні, тобто людина частково замкнута і сором’язлива. Людина, яку характеризує тирлич жовтий, вперто іде до своєї мети. Їй слід остерігатися холоду, перемін в погоді.

11 СІЧНЯ – 20 СІЧНЯ  БУДЯК

Уваги на нього ніхто не звертає. Тому, в метушні постійно «вогонь іде на нього». Часто шукає для себе заняття, які непосильні для вирішення, але трохи подумавши, він відмовляється від них. Така поведінка людини-будяка для оточуючих є дивною і вони не завжди можуть побачити в ньому основну рису – його доброту. Він справжній сім’янин, чудовий товариш, виконує добросовісно роботу. Може бути рання гіпертонія спричинена трудовим завзяттям.

21 СІЧНЯ – 31 СІЧНЯ  БЕЗСМЕРТНИК

Безсмертник – Це зовсім безкорислива людина. На вигляд він скромняга, але за новинками моди стежить постійно. Елегантний і вишуканий, що часто викликає заздрість в оточуючих. Має безсмертник достатньо енергії і всіх недоброзичливців відчуває та перемагає. Легко перемагає труднощі.

1 ЛЮТОГО – 10 ЛЮТОГО  ОМЕЛА

Жінка-омела може мати цікаву і легку поведінку,любить ризикувати, вміє заворожити самого недоступного чоловіка і підкорити собі. Чоловіки, яких супроводжує по життю омела, роблять ставку на фізичну культуру, вони зай маються спортом, зокрема, тенісом та культуризмом. Користуються популярністю у жінок. Спорт робить їх більш привабливими і здоровими.

11 ЛЮТОГО – 19 ЛЮТОГО  КРАСАВКА

Жінка-красавка – справжня красуня. Вона скромна і представники чоловічої статі ніколи її не «розколють» з першого разу. Вона завжди дасть належну відсіч, бо має достатньо енергії і сили. Можливо, вдасться після декількох спроб. Чоловіки-красавки, зазвичай не красені, але вони працюють як воли, відповідно отримують відповідну віддачу.

20 ЛЮТОГО – 28 ЛЮТОГО  МІМОЗА

Ті люди, які мають по даті народження зв’язок з мімозою, подібні квітам. В першу чергу у них підвищена чутливість. Якщо недооцінити роботу цих людей, то вони будуть дуже переживати. Керівники, ніколи не перевантажуйте людину-мімозу, тому, що вони приносять себе у жертву, виконуючи всю роботу до кінця. Вони прагнуть заслужити похвалу нехтуючи своїм здоров’ям. Часто хворіють виразкою шлунка, бувають інфаркти.

1 БЕРЕЗНЯ – 10 БЕРЕЗНЯ  МАК

Краса маку подібна опіуму, в його полон дуже легко потрапити та важко з нього вийти. Та не такий простий шлях людини-маку, як здається на перший погляд, він усіяний перепонами. Та ці люди завжди досягають успіху, бо вірять у свої сили. Для нього м’ясні страви не корисні, а овочеві – навпаки насичують організм вітамінами і піднімають настрій.

11 БЕРЕЗНЯ – 20 БЕРЕЗНЯ  ЛІЛІЯ

Люди-лілії мають непомітну чарівність, натури витончені і делікатні. Лілія – квітка місячна і її таємницю можуть розгадати не всі чоловіки та в повний місяць це зробити легше за допомогою флірту, маскараду, обману… Незважаючи ні на які обставини, лілія завжди прагне щастя.

21 БЕРЕЗНЯ – 31 БЕРЕЗНЯ  НАПЕРСТЯНКА

Ці ківти і люди відрізняються між собою. Квіти – непоказні, блідо-жовтого кольору, а люди – рішучі, виважені, мають стержень. Мозок в людини-наперстянки працює немов комп’ютер. Вони чітко і правильно знаходять правильне рішення в любій ситуації, не розгублюються. Інколи у них здають нерви, можливі мігрені.

1 КВІТНЯ – 10 КВІТНЯ  МАГНОЛІЯ

Людина-магнолія дуже амбітна і самолюбива, вони завжди прагнуть бути першими скрізь і всюди. Не завжди дослухаються до порад інших, а тому не зовсім зручно почувають себе в соціумі. Однак, виносять уроки із невдалих ситуацій та стараються їх не повторювати. Можуть мати схильність до гіпертонії та серцево-судинних захворювань.

11 КВІТНЯ – 20 КВІТНЯ  ГОРТЕНЗІЯ

Гортензія дуже відповідає зовнішності людини, яка народилася в цей час: має відкриту і щиру душу, щедра, любить простір. Але люди, які її оточують, чекають від неї допомоги конкретної, а не словесної, інколи вона дратує своєю поведінкою колег по роботі. Має хороші аналітичні здібності, часто нервує, але старається цього не показувати. Любить давати практичні поради.

21 КВІТНЯ – 30 КВІТНЯ  ЖОРЖИНА

Ці люди, як і квіти – розкішні і самі люблять розкіш. Вони завжди стараються в житті знайти золоту середину і триматися її. Часто їм заважає максималізм, він заважає їм досягнути бажаного результату. Їм потрібно бути більш виваженими, краще розраховувати свої сили. В особистому житті не потрібно сподіватися на удачу, до знайомств потрібно підходити виважено і з розумом.

1 ТРАВНЯ – 10 ТРАВНЯ  КОНВАЛІЯ

Люди-конвалії відкривають для навколишніх щедре і добре серце, і як ці квіти завжди люблять зірвати до свого букету любителі аромату конвалії, так і людей можуть часто використати у своїх власних цілях. Для жінок в житті потрібний надійний захисник, який вміло підставить своє плече в потрібний час. На роботі люди-конваїї часто надмірно працюють, а це інколи дратує їхнє начальство.

11 ТРАВНЯ – 21 ТРАВНЯ  ПОРТУЛАК

Люди, які за датою народження відповідають цій квітці – дуже недовірливі. Вони завжди чекають каверзних дій від оточуючих, навіть від людини, яку кохають. З людиною-портулаком важко не тільки вдома, а й на роботі. В коханні – це, взагалі, окрема категорія. Портулак потрібно берегти, вони є дуже вразливими, але самі здатні до співчуття.

22 ТРАВНЯ – 31 ТРАВНЯ  РОМАШКА

У людей-ромашок все традиційно – «любить-не любить», вони манять до себе, але зрозуміти їх важко. Мають привабливу зовнішність, на роботі люблять застосувати всі методи заради кар’єри. Ромашки люблять рити іншим яму, навіть заради цікавості чи спортивного інтересу. Переживають за дітей, хвилюються за їхні успіхи в школі та в дитячих колективах.

1 ЧЕРВНЯ – 11 ЧЕРВНЯ  ДЗВІНОЧОК

Людям-дзвіночкам притаманний консерватизм. І якщо в житті наближаються якісь зміни,то ці люди впадають у відчай. Порятунок для людей, що дружать з дзвониками це – сім’я, хороший будинок. Люблять дуже пересуватися поїздом, але про літак їм не згадуйте. Домашні і сімейні, люблять поїсти, відпочивати, але надають перевагу не активному відпочинку, а диванному.

12 ЧЕРВНЯ – 21 ЧЕРВНЯ  МАРГАРИТКА

Такі собі тихенькі маргаритки, вони не відрізняються ні сміливістю, ні романтизмом. По життю люблять спостерігати все зі сторони, активної участі в суспільстві не беруть, люблять збирати плітки, аналізувати події. Якщо потрібно чогось добитися, то використовують всі методи і засоби. Бувають заздрісними, та бережуть свою сім’ю від інших недоброзичливців.

22 ЧЕРВНЯ – 1 ЧЕРВНЯ  ТЮЛЬПАН

Тюльпани – і цим словом про людей-тюльпанів все сказано. Звичайно, чоловіки – це Дон-Жуани, але їм усе байдуже. Жінки – енергійні, вони швидко всьому навчаються, розбираються у всіх сферах домашнього господарства. Щоб домогтися їхнього визнання, потрібно покласти багато сил. Чоловіки, зазвичай, у таких жінок щастя не мають.

2 ЛИПНЯ – 12 ЛИПНЯ  ЛАТАТТЯ

Люди-латаття – це ті що себе добре почувають і у воді, і на землі, і у повітрі. Всі стихії для них приносять задоволення, причому вони не розуміють інших, чому ті в таких же умовах відчувають дискомфорт. На життєвому шляху зустрічаються невеликі перешкоди, люди-латаття їх швидко переборюють. Мають принципову позицію щодо їжі – тільки варене, але досить калорійне, фаст-фудам не місце в їхньому раціоні.

13 ЛИПНЯ – 23 ЛИПНЯ  ФІАЛКА

Люди, які мають фіалкові погляди люблять привертати до себе загальну увагу, при цьому ховаються у тінь. Про те, якщо потрібно вийти на сонце, вони це зроблять дуже швидко. Завжди доб’ються того, що їм належить, а коли добиваються результату – тримайтеся усі! Вимогливі до себе і оточуючих, в сім’ї тримають дисципліну. Естети. Кажуть про них, що найкраща професія, яка підходить до їхнього характеру – слідчий.

24 ЛИПНЯ – 2 СЕРПНЯ  ШИПШИНА

Цих людей голими руками не візьмеш, колються, причому, дуже. Хоча, якщо увійти в довіру до людей-шипшини, то можна побачити, що колючки – то лише захист від тих, хто їх оточує. Мають добру душу, щирі, рідко бувають відвертими, переносять всі негаразди в собі. Можуть виникати проблеми із спиною.

3 СЕРПНЯ – 12 СЕРПНЯ  СОНЯШНИК

Люди-соняшники знайшли для себе місце під сонцем. В роботі постійно рухається по колу, так як сонце. Його не зупиняють будь-які конфлікти, не засліплюють досягнення, їх важко зупинити. Подають приклад іншим і потім від них того ж вимагають. Результат мають, а тішитися ним не завжди вміють, тому що час далі вимагає роботи.

 13 СЕРПНЯ – 23 СЕРПНЯ  ТРОЯНДА

Троянда – це королева квітів. Люди, народжені в цей час викликають заздрість в оточуючих. Проти них плетуть інтриги, їхнє життя часто обростає плітками, їх прагнуть вижити з постійного місця роботи та не дати премії. Але люди-троянди вміють показати свою недосяжність. Їм не можна перевтомлюватися і потрібно постійно тримати руку на пульсі свого здоров’я.

24 СЕРПНЯ – 2 ВЕРЕСНЯ  ДЕЛЬФІНІУМ

Люди-дельфініуми не вимогливі до себе, мають претензії тільки до інших. Ці люди виконують в житті роль цапа-відбувайла, ними завжди керівництво на роботі затуляє всі дири, удома їх можна нагрузити роботою, а вони будуть її постійно робити. Таким людям потрібно порадити, щоб вони завжди могли дати відсіч своїм підступним недоброзичливцям.

3 ВЕРЕСНЯ – 11 ВЕРЕСНЯ  ГВОЗДИКА

Люди-гвоздики мають дуже прямий характер, таких ще варто пошукати. Оточуючим така риса в них не подобається. Та ці люди завжди мають свою позицію і твердо на ній стоять, навіть тоді, коли знають, що сила не на їхній стороні. Їхнє завдання – завжди відстоювати правду. Інколи вперті та завжди ідуть до своєї цілі, навіть якщо це для них коштує дорого.

12 ВЕРЕСНЯ – 22 ВЕРЕСНЯ  АСТРА

Осінні айстри завжди вселяють тугу і смуток, але незважаючи на це, вони прикрашають собою осінь. Так і люди-астри , наче вечірні зорі, розсіюють кругом себе морок. Мають веселу вдачу, але це не безшабашні гуляння, це їхня поведінка, до речі, цілком усвідомлена. Таких людей поважають підлеглі та цінує керівництво.

23 ВЕРЕСНЯ – 3 ЖОВТНЯ  ВЕРЕС

Вишуканість – головна риса людей-вересу. Ці люди майстри на всі руки, вони фахівці-універсали, немає такої справи, до якої б вони не знайшли свого ключика. Хороші і вірні товариші, вони ніколи не залишать в біді. Дякуючи своїм професійним знанням, завжди можуть заробити і на хліб, і до хліба. Уміють научити та підказати в важкій ситуації іншим.

4 ЖОВТНЯ – 13 ЖОВТНЯ  КАМЕЛІЯ

Мають чудові артистичні дані, люди-камелії завдяки своєму характерові, чудово почувають себе у компанії. Але оточення своє теж відчувають і часто фільтрують. НЕ люблять хитрих і нещирих людей, при цьому самі вміють обманути і інколи схитрувати. Витончені, але при цьому мужні, авторитетні в своїх колах. Вміють показати себе перед чужими людьми серйозними, люблять бути в центрі уваги.

14 ЖОВТНЯ- 23 ЖОВТНЯ БУЗОК

Ці люди символізують розквіт, свіжість і молодість. Завжди молоді душею, люблять постійно навчатися та дізнаватися щось нове, особливо тоді, коли інформацію можна використати з фінансовою вигодою. Старанні та цілеспрямовані на роботі, спритні у виконанні поставлених цілей. Фізично працювати не дуже люблять, вважають, що таку роботу може зробити хтось інший. Можуть мати проблеми із серцево-судинними захворюваннями.

24 ЖОВТНЯ – 2 ЛИСТОПАДА  ФРЕЗІЯ

Люди, що народилися в цей час безстрашні та наполегливі, а їхня впертість часто їм шкодить. Завдяки цим якостям люди- фрезі успішно просуваються по службі. Вони викликають до себе у керівництва симпатію. Ці люди стають чудовими дипломатами та вміють бездоганно вести переговори, їм вдається погасити конфлікти. Цим людям не рекомендується перевтомлюватися, потрібно берегти нервову систему.

3 ЛИСТОПАДА – 12 ЛИСТОПАДА  ОРХІДЕЯ

Люди-орхідеї дуже таємничі та загадкові. Орхідеї у нас не ростуть, а тому і ці люди відрізняються своїм характером, у них можливі конфлікти на роботі з керівництвом, можливі сутички з оточуючими. Але вони своєю красою долають різні перешкоди, терплячість і праця завжди дають потрібний результат. Уміють влаштувати домашній затишок, не люблять гамірних компаній, цінують спокій.

13 ЛИСТОПАДА – 22 ЛИСТОПАДА ПІВОНІЯ

Півонії дуже швидко перецвітають, але це не про людей-півоній. Вони можуть не боятися про своє здоров’я. Виносливі і сильні вони часто багато працюють. Цим людям потрібно бути більш стриманими, не розповідати про свої плани, вгамовувати свої емоції. Вони шанують родові традиції, поважають сімейні цінності.

23 ЛИСТОПАДА – 2 ЛИСТОПАДА  ГЛАДІОЛУС

Попри те, що квітка гладіолуса буває різних форм і кольорів, люди-гладіолуси особливих талантів не мають. Проте, вони дуже працьовиті в господарстві та на роботі, старанні. Не люблять хвалитися. Якщо в цих людей уміле керівництво, то вони,як виконавці добиваються чудових результатів. Досить відповідальні, люблять щоб за роботу була нагорода.

3 ГРУДНЯ – 12 ГРУДНЯ  КУЛЬБАБА

Ці люди являються символами тепла. Вони люблять свободу, свіжість, вітерець. Люди-кульбаби люблять прояв до себе увагу оточуючих. Екстравагантні, хоч іноді норми переходять соціальні межі. Якщо їх критикують на роботі, то ці люди доказують свою правоту реальними діями. Люблять поговорити з незнайомими людьми, завжди знайдуть тему для розмов, дуже люблять маленьких дітей.

13 ГРУДНЯ – 22 ГРУДНЯ  ЛОТОС

Це для нас екзотичні квіти. Тому досить часто ми не розуміємо людей-лотосів, завдяки цьому, їм багато чого сходить з рук. Трішки загадкова, чиста квітка асоціюється з такими ж людьми. Вони люблять порядок і чистоту, в розмові відкриваються тільки близьким людям, вірять у диво і самі лишаються частиною дива.

23 ГРУДНЯ- 31 ГРУДНЯ  ЕДЕЛЬВЕЙС

Едельвейс росте високо на гірських масивах. Люди-едельвейси мають якості найкращих друзів, вони надійні друзі. Мають спокійний характер, але якщо терпіння втрачається, то характер міняється в інший бік. Легкі на підйом до подорожей, люблять конкретні справи, які дають конкретний результат. Частково педантичні, люблять як компанію, так і спокій.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!