Блогери

Вже про того вуйка Міська ми багато читали історій. Роман Дронюк цікаво і колритно розповідає різні життеві халепи, у які попадає його герой. А тут сьогодні читаю: БЛОГЕРИ! О! щось здалося таким знайомим )), ну, самі знаєте, інколи буває, що ХТОСЬ КОГОСЬ ну так нагадує…) От, біда, мучить, кого ж мені ті блогери нагадали…?

Посмійтеся, а я дякую автору. )

БЛОГЕРИ

Ади надивилисі ми з кумом того тернету. Уявлєєте,є люди які зароблєют гроші і інтернеті… Знімают роліки, кидают в ютуб,а він їм платит.. Ади і на заробідки не треба їздити..

– Куме? Чуйте куме!

– Шо Хочте?

– А знайте,чо ми бідні?

– Чого?

– Бо дурні? Гроші навколо нас, ами пропускаїм їх. Давайте будем знімати роліки. Створимо канал, і бабкі будемо гребсти.

– А про шо знімати?

– А ви сліпі?Таже в нашім селі тема на темі! Спочетку створюєм канал., ютуб канал. Так назвем Сільські варіяції… Мой трохі поміг сісідській бахур.. Створили, зачєли підписників збирати…Мой файно, підписники повалили, підписаласі баба Касі, ксьондз, голова, попадє, і вся молодь села, і вся еліта…

Ну тепер перший ролік тра зняти…

– Ану куме, я буду знімати, ну оператором,а ви головний артист, знаменитість…!

– А чо я?

– Бо ви талант, фотогігієнічні, може вам і оскара дадут… Думайте слава , дівчєта, випивка!

– Я згоден!

– Давайте перший ролік, знімем про мого пса!

– А я як тут сі вписую…?

– Та ви будете з ним дрочитисі ,а я знімлю ролік про то, який мій пес злосний, а він дуже злосний . Люди будут дивитисі і лайкати… А нам бали, а потім бабки.. Давайте! Не бійтесі він на ланци…

– І так камера! Махайте руками!

Кум зачєв махати руками.. Пес не доста шо і так не мав до кума, симпатії, а тут шей така наглість.. Пес кинувсі на кума, шоб зжерти його разом з капціми, але ланц стримав його.. Він гарчєв, як дурний..

– Ану куме покривітсі йому, покожіт, який він дурний!Кум зачєв кривитисі… Пес вив,гріб ногами, гриз себе за лаби. Кум показував йому роги,язик… Я кірував процесом, як режисер,і оператор..

– Ану куме, обернітсі до него і покажіт йому гузицу, але голу.

– Та як?

– Так, так режисер зная шо каже,видовища треба!

Кум обернувсі задом,скігнув труси з штанами,і зачєв себе плескати по голій дупі.

Я свого Біма такого злосного, ше не видів, він клацав зубами, піна валила з писка очи налилисі кров*ю… І тут трась, і ланц урвавсі! Кум це не видів,він відчув поцілунок пса на своїй гузици.. Кум подав такий вереск, шо відлунні відбилосі в всіх кірницєх села… І тут вони побігли,кум і пес.. Я біг з телєфоном за ними і знімав.. Ше, як на зло по близу не росло ні одного великого дерева. Лиш електричний слуп і то ціментовий… Кум зачєв дертисі на слуп, так нігтіми шкрептав, аж куски ціменту відлітали ..Відерсі на вершок і з страху зловивсі за дроти… Дроти заіскрили, в кума волос, на ногах став дибки з вух і носа повалив дим, і кум пляцком впав на землю. Пес підбіг до кума, нащупав пульс, і коли поняв, шо кум, ше живий, зачів його добивати, би не мучивсі. Хоч не хоч, прийшлосі кумови відходити і знов бічи. Кум моцно бігав, але пес тоже і кум скочив з розбігу в став, вода зашипіла… Але Бім скочив у воду і поплив брасом до кума… Годину пес і кум пливали по ставу. Качки і жєби робили ставки хто віграя… Кум молив ,шоб я пса пристрілив. А я, як буду без пса?

І кум знов побіг, пес обтрєс з себе воду і тоже побіг. В той день, кум побував на всіх вулицєх села, і на всіх деревах, але стало відкриттям, шо Бім не погано лазит подеревах… Спасло кума одно, він увидів на дорозі мою Ганю, і сховавсі її під спідницу. Пес як глипнув на злосне лице Гані, не ризикнув, хотів, ше жити, і підібгавши фіст під себе, побіг до дому, сам сточив ланц і закривсі в буді… Не скажу, шо для кума, шос змінилосі на краще, Гані не кусала, била бруківков, шо вікігла з тротуару, я трохі , ше познімав, і почєв тікати першим, кум за мнов.. Сперлисі за селом..

– Ну куме ви молодєц, за пса не гризітсі він щеплений, мая всі прививки!

– А би вас шлях трафив з вашим відео!

– Ви не гризітсі,то вартуя ми зірвем ютуб, вам вже віливают оскар!

– Ану зарас глипним, шо війшло! Ану ходіт ста! Так ану,ану! Йой курва куме!

– Шо?

– А грім би це забив!

– Шо? Кажіт!

– Я забув кнопку натиснути!

– Яку?

– Та ту,шоб почєти знімати!

– Як?

– Та як, як ! Треба дубиль два робити!

– Знайте шо куме?

– Шо?

– А бодай ви здохли разом з своїм псом, і з свойов камеров.

І тут ми зачєлисі битисі. А бахури цим скористалисі, і всьо зняли на тєлєфони, віклали в ютьюб, за ніч було пів мільйна переглядів. Гані поставила мені пітнадціть лайків, тачівков по крижіх.

Треба добре освоїти техніку, би не тупити, а могло моцне відео получитисі…

Р.ДРОНЮК – ВУЙКО МІСЬ.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!