Будьмо щасливі!

Маленька історія сьогоднішнього дня: )

Одного дня у школу прийшов вчитель, він приніс багато повітряних кульок. Діти здивувалися, адже день був не святковий і не планувалося проведення урочистостей. Учитель роздав кульки дітям і попросив, щоб вони їх надули. Потім, за його проханням, учні написали на кульках свої імена. Вчитель в коридорі кинув на підлогу і змішав усі кульки. Дітям було дано п’ять хвилин, щоб кожен зміг знайти свою кульку, на якій написане його ім’я. Час швидко закінчився, діти підкидали кульки, але знайти  свою іменну не зміг ніхто.

«Підніміть кожен ту кульку, яка лежить найближче до вас і віддайте її товаришеві, чиє ім’я на ній написане», – попросив дітей вчитель. Пройшло декілька хвилин часу і кожен учень тримав у руках свою кульку.

Яка ж мораль випливає з цього експерименту? Вчитель підсумував: « Уявіть, що повітряні кульки – це щастя. Якщо ви його будете шукати тільки для себе, то не знайдете ніколи. Але, якщо ми дбаємо про щастя інших і прагнемо зробити людину щасливою, то і наше щастя приходить до нас набагато швидше.

Така коротенька історія, яку надибала сьогодні в мережі. Нічого, здається, особливого, але на простому прикладі не тільки дітям, а й нам дорослим стають зрозуміліші правила життя… ) Будьмо щасливі!

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!