Чи вірити пророкам?

Якщо Бог дає якусь неординарну ситуацію, то людина завжди шукає, як краще її підлаштувати під себе, це як мінімум, і як максимум – якмога вигідніше застосувати її, знову ж таки, для себе.

Те, що коронавірус заполітизували тільки він прийшов в Україну, відомо усім. Під шумок можна попротягувати закони, списати кошти, заробити на простих громадянах, ну і т.д.

А хтось попіднімав з архівів пророцтва, щоб на них трохи підзаробити. Одне з них знайшли в романі американського письменника-фантаста Діна Кунца «Очі темряви». Вперше цей роман був виданий в 1981 році. У головної героїні роману гине син, вона шукає причину його загибелі і в процесі свого розслідування наштовхується на секретну розробку смертельної біологічної зброї. «Ухань-400» – так називався вірус, створений в дослідницькому центрі китайського міста Ухань.

Від вірусу «Ухань-400» гинуть тільки люди. Подібно до сифілісу жодна жива істота ним не може заразитися. «Ухань-400» може жити тільки в організмі людини, поза ним через хвилину він пропадає, так описує в романі «Очі темряви» автор. В книзі «Ухань-400» вірус має 100% смертності та дуже швидкий інкубаційний період – тільки чотири години, а COVID-19 – чотирнадцять днів і більше.

У виданні 1981 року автор ще не згадує про Ухань, джерелом біологічної збої називають Росію і названий вірус – «Горький 400». У 2008 році роман перевидається і в новому виданні біологічну зброю назвали «Ухань-400» і має китайське походження. На сьогодні немає достовірної інформаціі що саме заставило автора внести корективи в сюжет роману, якому вже сорок років.

Соцмережі активно публікують фото обкладинки роману, але в підтвердження «пророцтва» додають фото сторінок з іншого твору – це уривок з твору Сільвії Браун(1936-2013), американської письменниці. Вона себе називала гіпнотерапевтом і екстрасенсом. Отже, в 2008 році письменниця видала книгу «Кінець днів: передбачення і пророцтва про кінець світу» і в ній напророкувала пандемію.

“Приблизно в 2020 році важке захворювання, схоже на пневмонію, пошириться по всій земній кулі, атакуючи легені і бронхи, а також воно буде стійким до всіх відомих методів лікування. Але більш дивним, ніж сама хвороба, буде той факт, що вона раптом зникне так само швидко, як і почалася, а через десять років знову нападе, а потім повністю зникне “, – так описала пандемію письменниця. Уривок з цієї книги з’явився в Твіттері Кім Кардашян.

Варто відзначити, що автор книги померла у 2013 році і цьому пророцтву ніхто не надав уваги. Однак, коли почалася у світі пандемія, твір до себе привернув увагу. Серед продажів на Amazon зараз книга на другому місці , а її друкований екземпляр оцінюють в сотні доларів.

Сільвія Браун мала досить велику популярність в США, як екстрасенс чато приходила в студію радіо і телебачення, давала слухачам поради. ЇЇ прогнози по-різному сприймалися людьми, часто викликали суперечки. У 1992 році її звинуватили у шахрайстві цінними паперами.

Так люди влаштовані: в період небезпеки шукають дива, пророцтв, спасіння. В час пандемії порушується психологічне і духовне здоров’я. Якщо влада може розробити інструкції щодо поведінки під час пандемії, то боротися з віщунами, які вселяють свої передбачення в голови людей, вона не може і не буде. Все залежить від нас самих.

 

«А про день той й годину не знає ніхто: ані ангели небесні, ані Син, лише Сам Отець».

 

 

 

 

 

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!