Мій Перший Дзвоник

Друзі! Вітаю усіх з Першовереснем! Карантинні обмеження сьогодні не дозволяють урочисто святкувати цей день. Давайте добавимо сьогоднішньому святу барв своїми спогадами. Ми всі стояли перший раз на святі Першого Дзвоника. У кожного із нас залишилися спогади, свої спогади…

Спогади про першу вчительку. Наш клас учила Стецюк Віра Олексіївна (вічна Вам пам’ять). Сувора і справедлива, вимоглива і добра. Вона була для нас взірцем учителя. Здавалося, що муха не пролетить на її уроках, але віддавалася людина сповна, уміла пояснити і научити…

Я, чомусь, не дуже добре запам’ятала своє перше свято Першого Дзвоника, мабуть, була перелякана. ) Проте, дещо залишилося. Наш клас можна назвати першопрохідцями, тому, що ми були першими учнями, які пішли в школу з шести років. До 1978 року учнів на навчання брали тільки по досягненні семи років. І ми ішли не в перший клас, а в 0 (нульовий). Після закінчення уроків нас відводили у спальню або ігрову кімнату, там потрібно було поспати, а потім погратися, харчування теж було у їдальні. Такою була група продовженого дня.

Із урочистої лінійки запам’ятала один момент: стою в ряду, навпроти – майбутні випускники, які в руках тримають для нас подарунки. І тут в одної їз них в руках (не буду без її дозволу називати хто це був, а вона тепер сама учителька) я бачу такий блокнотик, який я дуже хотіла. Час обміну подарунками настав і я полетіла, зичайно, не до тієї випускниці, навпроти якої стояла, а до тієї, що тримала той блокнот. )) Чомусь, той блокнот пам’ятаю до цієї пори. ))

Клас. Нас було 36 учнів. Я пам’ятаю з ким я сиділа уже пізніше, коли учителька нас порозсаджувала, але з ким сиділа на першому уроці (прошу вибачення, дорогі однокласники), я забула).

Такі коротенькі спогади про мій перший дзвоник. Фото з першого класу у мене немає, на цьому фото наш клас сфотографовано пізніше. Те фото, що знизу – це ще я до школи ( мені років п’ять) з майбутнім своїм однокласником. ))

Дорогі однокласники, якщо є фото нас-першачків, то добавте в коментарях.) Буду Вам вдячна. )

А взагалі, друзі, звертаюся до усіх ), поширте мій допис і напишіть декілька речень про свій ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ. Кожен запам’ятав щось особливе для себе). Додайте, якщо є, фото. Таким чином згадаємо це шкільне свято за багато років. )

Вітаю усіх і дякую всім Вам, хто відгукнеться. )

 

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!