Нам пропонують читати не за всі гроші

Люблю читати ), час від часу ще писати, інколи фотографувати… але то все під настрій.  От читати – то виходить і з настроєм, і без нього. Книги, періодика, новини, дописи у ФБ, все люблю. Навіть надаю перевагу рецептам, які надруковані, а не відео-версіям. Тепер не проблема купити книгу чи прочитати її в електронному вигляді, от газети поступово переходять в раритет, але є ентузіасти, які працюють в цьому напрямку успішно.

Ну, це так, вступ був просто. Нещодавно в Інтернеті надибала таку Дебют-газету. Скажу по правді, ще в руках її не тримала, ознайомилася лише в електронному вигляді. Але, видно, що люди стараються і хочуть повернути паперове читання, а воно, як для мене, то і є справжнім. А чому б і ні? Тим паче, за ті незначні кошти, що вони пропонують, вдобавок, є можливість і “ковідною тисячею” розрахуватися.

Чи не буде це варіантом “валентинки”? Дешево і сердито, нє? А через трохи, то чоловіки вже бутуть три гвоздики купувати, додайте своїй коханій чи колезі по роботі ще маленьку квитанцію про оплату газети, нехай ввечері погріє душу. А ще у когось День народження… А ще зараз час дарування книг у бібліотеки, може це теж варіант? Як думаєте?  Ну добре, я Вам сказала. ))

Далі текст скопійований із ФБ-сторінки Дебют-газети.

Debute Gazeta

💁 Ми в редакції часто чуємо такі слова. Трохи прикро, що тисячі потенційних читачів не знають про наш часопис. Рекламного бюджету в нас майже нема, та й самі, мабуть, недопрацьовуємо в цьому сенсі, зосередившись на підготовці чергового номера.
🙏 Тому дуже просимо, шановні наші автори та читачі, допоможіть! Допоможіть дізнатися про «Дебют-газету» своїм знайомим, які не байдужі до літератури. За символічні 30 гривень вони отримають твори сучасних українських письменників обсягом як дві стандартні книги!
📖 Ознайомитися з часописом можна, придбавши його, наприклад, у кіосках «Союздруку» в Київі. Або у великих поштових відділеннях країни. Можна замовити майже всі номери в редакції за телефоном:
📞 067 25 87 000
та отримати Новою поштою. Але найкраще – у працівників «Укрпошти» або на їхньому сайті оформити передплату вже з наступного, березневого номера.
👇 На цьому сайті
https://peredplata.ukrposhta.ua/
можна розрахуватися навіть грошима з «ковідної тисячі»! Передплатний індекс «Дебют-газети» – 76449.
🤗 Дякуємо за допомогу.
💪 Будьте здорові!
✌️ Усе буде Дебют!
Возможно, это изображение (книга)
0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!