«Політ моїх думок»

Ірина зраділа повідомленню з Нової пошти: «Відправлення 20……… від Стасюк Лілії Сергіївни прибуло у відділення …». Цього відправлення вона чекала, бо в коричневому конверті до неї відправили літературний альманах «Політ моїх думок» і тепер він лежав у неї в сумочці. Бажання відкрити конверта переслідувало Іру, руки самі поринали в сумку, але вона їх виймала і зберігала інтригу до самого дому…

Літературний альманах «Політ моїх думок» від видавця Стасюк Л. С. ще пахнув свіжою фарбою, а сторінки були  новенькими і ще не хотіли добре перегортатися. ) Тут знайшли прихисток мої «Маковійчики» і ще одна спасівська оповідка. Цікаві вірші та проза від тих, хто тільки заточив своє перо і тих, хто не одне його уже стер. Дякую, колеги, цікаво поринути у Ваш світ. Зізнаюся, ще усіх перечитати не встигла. )

Але ще в коричневому конверті на мене чекав сюрприз, про який пані Лілія не попередила: авторська книжечка «Серце янгола». Дякую Вам, звичайно, мені приємно, особливо, коли на першій сторінці я знайшла особистий допис автора. Обіцяю, в шухляду не закину, прочитаю обов’язково. )

Ось тепер мої маленькі доробки матимуть свою «домівку», зізнаюся, що книги на папері для мене мають набагато більшу вагу над книгами в електронному варіанті.

Удачі, пані Ліліє, Вашому видавництву, цікавих авторів і гарних ідей!

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!