Мукачево.Тут солодко

Рубрика «Подорожі» – це одна із улюблених мною тем. ) Поїхали? Місце зупинки: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ., м. Мукачево. Час перебування: лютий-березень 2021 року.

І якщо басейни термального комплексу “Жайворонок” закрили, то поїхали ми в місце, де завжди хочеться зупинитися, поблукати і заблукати.

Для мене кожне місто як людина, воно має своє обличчя, характер, навіть запах. Свої неписані закони тихенько диктує гостям, які завітали до нього прикладає усі зусилля, щоб закохати їх у себе і зустріти на своїх вуличках ще не один раз.

Мукачево. Туристичне місто у Закарпатській області. Напевно, більшість туристичних маршрутів по Закарпаттю пролягає через нього. Велич замку Паланок не залишить в спокої нікого. Я не буду про цю поважну споруду, про замок Вам завжди цікаво розкажуть Ваші гіди і екскурсоводи, люди, які досконало знають історію і відповіді на всі запитання. Доречі, скільки раз туди не заходиш, завжди вловиш щось нове з історії його буття. Я не буду писати про Ілону Зріні, якою захоплююся щоразу, коли чую про її життєвий шлях. Не буду писати про угорців, які переважають на території Берегівського та Мукачівського районів, але дуже гарно старалися нам відповісти, якщо ми з ними розмовляли, українською.)  Мені дуже подобається це місце. 

Учора ми відвідали Мукачево з метою побродити по вуличках, заплутатися у них, постояти з відкритим ротом біля костелів, познайомитися з місцевим сажотрусом, тобто з пам’ятником йому (ми до вчора ще були не знайомі). Отак хаотично пройтися, заглянути у магазинчики і на базар (а як без цього?), зголодніти і тоді смачно щось поїсти (без цього теж ніяк). І на самкінець тадааам… Кондитерський Дім Бондаренко. Усі слова пишу з великої літери, бо дуже поважаю випічку, а в таких закладах, ну майже втрачаю свідомість. А хто тут може залишитися байдужим?

Декілька фото. А ще хочу сказати, маєте можливість, не минайте цей куточок.

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!