Термали: лікування чи бізнес? Моє суб’єктивне бачення (частина 1)

Рубрика «Подорожі» – це одна із улюблених мною тем. ) Поїхали? Місце зупинки: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛ.,м. БЕРЕГОВО. Час перебування: лютий-березень 2021 року.

Що спонукає нас на подорожі? Ви скажете, що це і кошти, і бажання, і можливості, а я Вас підтримаю. З учорашнього дня ми в Берегово, у теплому Закарпатті. Це не новинка нашого українського туризму, тепер багато туристичних компаній туди пропонують поїздки. І багато хто з Вас там уже були, а ще більше будуть.) То я ж не з метою похизуватися, а з інформаційним постом прийшла до Вас. )

Я не буду про місто, про історичні факти, в яких я не зовсім добре розбираюся, я про термальні басейни. Ось у них (а тут я уже розбираюся) добре і тепло. Хто був, то мене підтримає, бо коли надворі морозець, а ти під відкритим небом у теплій водичці, то твій організм плеще радо тобі в долоні. А коли ця водичка пропонує тобі добавити здоров’я, то він уже не тільки плеще, а стукає по голові і говорить: “Давай, давай уже їдь”…

Ми тут не вперше, їдемо сюди щороку, щоб посидіти у цих термалах з метою покращення здоров’я. У Берегово є два термальних басейни: один старенький, ще від часів СРСР, бувша спортивна база “Закарпаття”, а інший уже сучасний і називається він “Жайворонок”. До нинішнього року ми їздили у Берегово і відвідували старий басейн. Чому старий? Перше: усі старожили, які приїжджають туди десять і більше років, говорять про те, що вода в старому басейні має більші лікувальні властивості ніж у новому, ми прислухалися до них. ) Друге: якщо ти їдеш з лікувальною метою, то потрібно ходити на купання 10-14 днів рано і ввечері, а тут ціна квиточка перебування у басейні нижча. Отже, за весь час лікування у спортивній базі”Закарпаття” можна суттєво зекономити кошти, а у “Жайворонок” піти раз-другий просто, щоб подивитися на сучасний розважально-оздоровчий комплекс.

Скажу коротко, почуваєшся після курсу такого лікування значно краще, ноги стають “легшими”, не крутять “на погоду”, при фізичних нагрузках теж немає такої сильної втоми. Одним словом, це про мене особисто і мої відчуття. Так, принаймні, було у минулі роки. Деякі історії відвідувачів, які чула в басейні, я ще допишу пізніше. )

Повернуся до дня сьогоднішнього. Приїхавши учора, ми дізналися, що старий басейн закритий і вибору у нас не було, будемо ходити у “Жайворонок”. Але ж тут, як казали раніше, вода трохи не така? Ось і проексперементую на собі і чоловікові, чи дасть якийсь результат нам інший басейн в порівнянні з тим, де ми були завжди? Востаннє заходили ми в “Жайворонок минулої осені. Порівняно з осіннім періодом тут провели незначну реконструкцію на відкритій території басейнів, добудували ще один корпус готелю, навпроти головного входу ще іде якась реконструкція.

Отже, на сьогоднішній день маю спину, що постійно ниє, коліна, в яких сверлять вночі сверла і чоловікове ліковане-переліковане лікарями хворе плече. Будемо лікувати свої костяні конструкції ще таким методом. Що ж переможе у послугах термалів: лікувальні процедури чи бізнес на термальній воді? Як висновок буде моя суб’єктивна думка.

Чи відчували Ви якусь лікувальну дію після відвідування цих басейнів? Буду рада,якщо поділетеся своїми відчуттями. ) То як там пишуть в таких випадках? Далі буде…

P.S. Писала на своїй сторінці у ФБ, що тут зараз дуже тепло. ) Ось такі нарциси уже під будинком де ми живемо. )

 

 

4 1 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!