Волинь гостинна

Рубрика «Подорожі» – це она із улюблених мною тем. ) Поїхали?

Місце зупинки: ВОЛИНЬ.

Час прибуття: червень 2014 року.

Завжди цікаво відвідати якусь нову місцину… навіть, якщо це буде невелике село, навіть якщо воно не так далеко, а у Волинській області. Отже, святкувати Зелені свята ми вирушили на Волинь, край, оспіваний словом і піснями.

Село Чаруків, Луцького району розкинулося вздовж дороги Луцьк-Львів. При під’їзді до села по праву сторону відкривається панорама, яка вабить не одного відпочиваючого з міста, особливо в гарячу пору літа. Це – місцеві ставки.

Ще в радянські часи археологи відкрили серед болота залишки городища часів Київської Русі, перша згадка про село Чаруків датується 1494 роком. А Чаруків сьогоднішній зустрічає гостей сучасним храмом, який збудований при дорозі і велично підноситься над селом.

В селі приїжджій людині впаде в око розміщення будинків по вулицях. Ніби під шнурочок поставлені паркани, вулиці широкі, асфальтовані, біля будинків гарні, великі квітники, чисто і акуратно. Таке враження на нас справила вулиця Поштова, де живуть гостинні господарі і наші добрі друзі. Через декілька годин ми відправилися оглядати місцеві краєвиди, половити рибу і спробувати смаколики, приготовані висококласним кухарем на вогні. Чудова чаруківська природа навіювала спокій, рибка теж клюнула на приманку, але тут у наших рибаків появилися конкуренти – місцеві чайки.

Та це не біда, головне, що конкурентів не було у нашого класного кухаря – він нам приготував такі стейки на вогні, що не один просто ПАЛЬЧИКИ ОБЛИЖЕ!

Вертались потомлені і задоволені, ще раз переконані в тому, що кожний куточок нашої України має чим пишатися.

 

0 0 голос
Рейтинг статті

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Підписатись на коментарі
Повідомлення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
×
Тисни «Подобається», щоб почати читати мене в FaceBook
Дякую, я вже з Вами!